KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13475115

nr 1347 5115

3 st, Oidentifierad konstnär. Signerad. Olja på duk, 25x20cm-61x52cm

Utrop:

600 kr

Såld:

400 kr

måndag 14 september 2020
kl 20:08:09