KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13475115
nr 1347 5115
3 st, Oidentifierad konstnär. Signerad. Olja på duk, 25x20cm-61x52cm
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 14 september 2020
kl 20:08:09
100 kr
350 kr